Hakkımızda

Asansör BakımıAras lift Asansör San. Tic. Ltd. Şti., ürün çeşitliliği, 7/24 servis anlayışı, kaliteli ürün kaliteli hizmet kültürü ile Asansör sektöründe kurumsal ve bireysel müşterilerine Toplam kalite yönetimi anlayışı ile hizmet vermektedir.

Konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim ve servis alt yapısı ile ARASLİFT, asansör sektörüne kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor.

Her tür ve kapasitede elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımı yapan firmamız, makine dairesiz, sedye asansörü, elektrikli asansör, araç asansörü, monşarj asansör, asansör montaj, panoramik asansör, yük asansörü, engelli asansörü imalatı ve servisi konusunda da hizmet vermektedir.

İstanbulun tüm ilçelerine 7/24 asansör servis hizmeti sağlayan Aras Lift, garantili hizmet, bol yedek parça ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile hizmet veriyor.

Ayrıca periyodik asansör bakımı ile sözleşmeli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin yanında, sözleşmesi olmayan müşterilerede acil yardım hizmeti sunuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız